Proč zvolit PLUM

V současné době není na našem trhu mnoho možností, jak optimálně regulovat proces hoření, aby byly výsledky co nejpříznivější a aby byly přijatelné pořizovací náklady na kompletní regulaci hoření.

S nástupem značky PLUM se však tato situace mění. PLUM - to je více než 25 let zkušeností v navrhování a výrobě moderních elektronických zařízení a specializovaného programování. Firma dodává na trh každý rok tisíce kusů moderně řešených výrobků do strategických odvětví: plyn, topení, voda a větrání.

Žádná jiná firma na našem trhu nedisponuje takovým zázemím, technologickým vybavením a týmem vysoce kvalifikovaných odborníků.

PLUM

Jednotlivá oddělení firmy jsou umístěna na ploše více než 11 000 m2. Jedná se o prostory, které jsou vybaveny moderním zařízením, v souladu s nejnovějšími světovými trendy. Potvrzením o vysokých standardech kvality výroby PLUM je, že jako jeden z mála evropských výrobců průmyslové elektroniky má integrovaný Systém řízení jakosti (ISO 9001), Bezpečnosti a ochrany zdraví (BS OHS 18001), Systém enviromentálního managementu (ISO 14001) a Certifikát BSI (British Standards Institution).

Díky tomu nabízí PLUM výrobky té nejvyšší kvality. Vzhledem ke značné výrobní kapacitě a významné produkci, může své kvalitní produkty nabídnout za velice příznivé ceny. V zájmu zajištění nejvyšší kvality všech součástek a dílů, jsou tyto nakupovány u renomovaných evropských dodavatelů nebo jsou vyráběny přímo ve firmě PLUM.

Jednotlivé etapy výroby jsou neustále pod dohledem a koordinuje je počítačový řídící systém on-line (Enterprise Resource Planning). Tímto způsobem je každý výrobek, který vystupuje z výrobní linky, v optimální kombinaci: vysoká kvalita - spolehlivost - stabilita činnosti.

Výrobní divize má moderní technologickou linku na montáž a pájení. Použitá technologie pracuje podobným způsobem jako u výrobců mobilních telefonů.

Proces začíná s aplikací pájení na tiskárně s automatickým optickým centrováním. Následující montáž komponentů se provádí stroji švýcarské společnosti Essemtec s kapacitou 5 000 dílů za hodinu. Na přesné osazování SMD součástek používá PLUM systém laserového centrování firmy Cognex.

Proč PLUMProč PLUMProč PLUM

Výrobní technologie ve firmě PLUM se vyznačuje velkou pružností, tj. rychlé nastavení široké možnosti výrobní linky všech výrobních zařízení. Konečným výsledkem automatické montážní linky jsou nejen vysoce kvalitní produkty, ale především možnost rychlého provádění různých zakázek v krátké době.

Testování a kalibrace

Výrobky jsou následně testovány ve Výrobních laboratořích, kde jsou testovány v klimatizovaných a tepelných komorách. Celý proces je řízen počítačem a je automatický. Tepelné testování podstupují všechny produkty, což zaručuje detekci všech případných závad vzniklých ve výrobním procesu a také další bezchybný provoz produktu.

Opatření k ochraně před ESD

Skladování a výroba probíhá v prostorách vybavených odbornými zařízeními a v prostředcích pro ochranu před ESD. To poskytuje omezení nepříznivého vlivu na stabilitu komponentů elektrostatickým výbojem. Tento typ ochrany je nezbytný pro zajištění spolehlivosti konečného produktu. Ve firmě PLUM se používají účinná protiopatření proti elektrostatickým výbojům, jako jsou speciální podlahy, regály, balicí zařízení a osobní ochranné prostředky (speciální oděvy, boty a rukavice).

Technická podpora zákazníků

Firma PLUM disponuje specializovanými odbornými znalostmi a zkušenostmi. Všechny tyto informace přenáší na výrobky a zákazníci tak mohou využívat všech moderních technologií v oblasti regulace krbů a kamen. Zázemí firmy, to je tým odborných specialistů - inženýrů, kteří jsou připraveni každý den, poskytnout odborné poradenství pro zákazníky a uživatele.

Pro zajištění nejvyšší kvality výrobků a servisu uživatelům, byla ve firmě PLUM vytvořena specializovaná podpora, kterou tvoří vyškolení servisní pracovníci. Firma PLUM vytvořila celou řadu instruktážních videí a marketingovou podporu (dostupných na internetu v reálném čase).

Aktuality

Nová dotyková regulace ecoMAX 850i

1.10.2013 Představujeme univerzální ekvitermní regulaci pro řízení hydraulických instalací. Více >

Nové regulace ecoKOM 250 a ecoKOM 260 AKU

23.8.2013 Představujeme novinky v oblasti regulací pro krby a kamna s výměníkem. Regulace ecoKOM 250 a ecoKOM 260 AKU. Více >

Poděkování za návštěvu na veletrhu ISH Frankfurt 2013

11.4.2013 Rádi bychom poděkovali všem našim hostům za návštěvu našeho stánku na veletrhu ISH Frankfurt 2013. Více >

Pozvánka na veletrh ISH Frankfurt

6.3.2013 Srdečně vás zveme na mezinárodní veletrh ISH Frankfurt, kde bude firma Plum prezentovat novinky v oblasti regulací pro krby, kotle, topné systémy, tepelná čerpadla a solární systémy. Více >

Regulace pro solární systémy

16.11.2012 Do naší nabídky nově zařazujeme regulace pro solární systémy. Více >